تبلیغات
هدایتگر
هدایتگر
مایه ی ننگ ملت خواص بی بصیرت
محمد امین حقگو- اخیرا آقای سعید حدادیان مداح اهل بیت(ع) و معروف کشورمان صحبتی توحین آمیز خطاب به آقای مشایی گفته اند و همین باعث شد که سوژه رسانه ها و خبر گذاری های خارجی شود. آقای حدادیان در آخر یکی از مجالس خود می خواستن به اصطلاح به رئیس جمهور نسبت به وجود مشایی در کابینه انتقاد کند اما مثل این که اختیار خود را از دست دادند ویا شاید جو گیر شدند و... بخشی از سخنرانی: آ قای احمدی نژاد مشایی عورت شما است و به خاطر کار زشتی که کردید زده بیرون و با یه چیزی بپوشونش ... و می گویند که منظور از عورت، زشتی انسان است.

محمد امین حقگو- اخیرا آقای سعید حدادیان مداح اهل بیت(ع) و معروف کشورمان صحبتی توحین آمیز خطاب به آقای مشایی گفته اند و همین باعث شد که سوژه رسانه ها و خبر گذاری های خارجی شود. آقای حدادیان در آخر یکی از مجالس خود می خواستن به اصطلاح به رئیس جمهور نسبت به وجود مشایی در کابینه انتقاد کند اما مثل این که اختیار خود را از دست دادند ویا شاید جو گیر شدند و... بخشی از سخنرانی: آ قای احمدی نژاد مشایی عورت شما است و به خاطر کار زشتی که کردید زده بیرون و با یه چیزی بپوشونش ... و می گویند که منظور از عورت زشتی انسان است.

در رابطه با این سخنرانی آقای حدادیان من چند نکته را می خواهم عرض کنم وقبل از آن که دلیل های خودم را در رابطه با خطای آقای حدادیان بگویم این را هم باید بگویم که در بین مداحان عزیز کشورمان بنده فکر می کنم دو مداح حرف های سیاسیشان روی حساب و کتاب نیست و آن دو نفر یکی آقای حدادیان و دیگری آقای منصور عرضی است. این را هم بگویم که بنده قصد توهین و جسارت به کسی را ندارم.

1-من می خواهم بدانم که آقای حدادیان این حرف های زشت را برای

رضای چه کسی زد؟ خدا، رهبری، امام زمان(عج)؛ واقعا با این حرف ها چه کسی خشنود شد. شاید شنیده باشید آن کلیپ شهید همت را می گوید در دنیا هر کاری را که می کنید و حتی کوچکترین کارها باید برای رضای خدا باشد.همه ائمه(ع) و حتی امام(ره) همه کار هایشان برای رضای خدا بود.حالا شما آقای حدادیان که نوکری و پیروی از امام حسین(ع) را به یدک می کشی، من می خواهم بدانم که امام حسین(ع) شاد شد یا یزیدیان؟

2- این مجلسی که در آن این حرف ها را زدید مجلس اهل بیت(ع) بود و در مجلس این بزرگواران نباید این حرف ها زده شود. اون میکروفنی که در آن این الفاظ زشت را به کار بردید یک عمر در آن حسین حسین کردید و حالا درست نیست در یک همچنین مکانی به شخصیت دوم حکومت اسلامی اون هم این که می دانید این حرف به گوش همه می رسد حتی استفاده سوء از آن میکنند بزنید و شخصیتی مثل احمدی نژاد را این گونه خورد کنید و این همه خدمت و سابقه درخشان را زیر سؤال ببرید و این که رهبری هم در دیدار با مردم استان فارس تاکید کردند از این گونه حرف ها نسبت به رئیس جمهور دوری کنید. خوب حالا آقای مشایی شخصیت سالمی نیست درست، اما این گونه حرف زدن درست نیست.

3-  شما با زدن این حرف ها چه فکر کردید. فکر می کنید حالا آقای احمدی نژاد و مشایی می گویند بله آقای حدادیان شما درست می گویید و یا این که نه با زبان خودتان جوابتان می دهند. چه چیزی بد تر از این که چند تا شخصیت خوب حکومت به جان هم بیفتند. البته موضع آقای احمدی نژاد در برابر شما مثل همیشه سکوت الهام بخش وحدت بود. من می گویم هنوز احمدی نژاد به اون وضعیتی نرسیده که بخواهیم با او این گونه سخن بگوییم. این گونه حرف زدن جز این که روها تو روی هم باز می شودهیچ کاری را درست نمی کند.

4- شما در بین حرفهایتان گفتید که: آ قای احمدی نژاد مشایی عورت شما است به خاطر کار زشتی که کردید زده بیرون و با یه چیزی بپوشونش و بعد ادامه می دهید که حزب الله این عورت را قطع میکنه.

آقای حدادیان من فکر نمی کنم که این حرف رو همه حزب اللهی ها قبول داشته باشند پس نگویید حزب الله این جوری است. از طرف خودتان این حرف را بزنید. منطق حزب الله زور و خشونت نیست. البته در بعضی مواقع شاید و آن هم شما نباید تشخیص بدهید بلکه فقیه باید بگوید. شما دارید حزب الله را بی تربیت جلوه میدهید واین اگر نظر شخصیتان است برای خودتان محترم است.

کلام آخر: وقتی کسی دارد پایش لیز می خورد و می خواهد به پرت گاهی بیفتد باید دستش را گرفت و نگذاریم که بیفتد، نه این که بد تر حلش بدهیم. مگر کسانی که به تعبیر رهبر انقلاب خودشان قصد دارند بیفتند. اما در حال حاضر من فکر می کنم وظیفه ما این است که به احمدی نژاد کمک کنیم و نگذاریم راه غلط را ادامه دهد.
طبقه بندی: سیاست داخلی،
برچسب ها: بصیرت، محمد امین حقگو، اضهارات حدادیان در مورد مشایی، سعید حدادیان مداح اهل بیت(ع)، آ قای احمدی نژاد مشایی عورت شما است و به خاطر کار زشتی که کردید زده بیرون و با یه چیزی بپوشونش ... و می گویند که منظور از عورت زشتی انسان است.، آقای حدادیان و دیگری آقای منصور عرضی است، خدا، رهبری، امام زمان(عج)،
ارسال در تاریخ جمعه 21 مرداد 1390 توسط محمد امین حقگو
قالب وبلاگ