تبلیغات
هدایتگر
هدایتگر
مایه ی ننگ ملت خواص بی بصیرت

محمد امین حقگو_ از آنجا که شبکه به اصطلاح سنی کلمه (وهابی) شروع به کار به منظور طفرقه در بین مسلمین شروع به کار  است و افکار شیطانی غرب با حمایت مالی انها و با پشتیبانی دولت آل سعود کار خود را پیش می برد، شبهه هایی می اندازد که اگر تشیع کور کورانه به این شبهات گوش دهد دچار سردر گمی می شود. لذا من تصمیم گرفته ام با کمک شما و منبع معتبر به این شبهات پاسخ دهم.این شبکه ماهواره ای عربی خیلی اهدافش را موشکافانه به پیش می برد و با تخریب افکار عمومی هدف هایی از قبیل: اثبات خلافت خلفای راشدین، برتر بودن خلفای راشدین از امام علی( ع)، تحریف تاریخ تشیع، درست بودن راه اهل تسنن، ناتوان بودن علمای تشیع در پاسخ به سؤالات آنها و ... دارد.

حالا بنده قصد دارم سؤالات را در وبلاگم مطرح کنم و منتظر پاسخ آن ها از طرف بازدید کنندگان هستم و خودم هم برای پیدا کردن جواب سؤالات تلاش خواهم کرد و در نهایت پاسخ ها را یک جمع بندی کلی می کنم و پاسخ را در وبلاگ برا ی استفاده ی همه ی مسلمین می گذارم.

توجه: جواب ها یتان با ذکر منبع باشد تا دیگر کسی نتواند جواب ها را رد کند.

نکته: اگر حتی کسی هم معتقد به آن است که فلان سؤال به جا است حتما نظرش را بنویسد و این وبلاگ مختص شیعیان نیست و برای عموم مسلمین است. مطمئن باشید جواب سؤالات جمع بندی شده ی همه نظرات خواهد بود.

لازم به ذکر است که پاسخ را یک هفته بعد بروی وبلاگ می توانید مشاهده کنید.
طبقه بندی: پاسخ به شبهات شبکه وهابی کلمه،
برچسب ها: محمد امین حقگو، بصیرت، هدایتگر،
ارسال در تاریخ جمعه 6 آبان 1390 توسط محمد امین حقگو
قالب وبلاگ